تاریخ انتشار: 1401/07/13 08:44
کد خبر: 15661

سرمربی بارسلونا: به ما ظلم شد

سرمربی بارسلونا از شکست برابر اینتر بسیار عصبانی است و براین باور است که به تیم او ظلم شده است.
سرمربی بارسلونا: به ما ظلم شد

بارسلونا برای دومین بازی پیاپی در لیگ قهرمانان اروپا شکست خورد. آبی اناری ها که هفته قبل برابر بایرن مونیخ شکست خوردند این بار در ایتالیا برابر اینتر با یک گل تن به شکست دادند تا شرایط برای آنها بسیار سخت شود.

ژاوی در نشست خبری بعد از بازی گفت: بسیار خشمگین هستم. صحنه کاملا روشن بود.‌ پنالتی کاملا واضح بود. داور به ما ظلم کرد. باید درباره این صحنه توضیح داده شود چرا که ما واقعا چیزی نفهمیدیم.

او ادامه داد: فرصت های خوبی را  روی دروازه حریف خلق کردیم اما متاسفانه از آنها استفاده نکردیم. می‌دانستیم که حریف روی زدن ضربات از پشت محوطه برنامه دارد. متاسفانه شکست خوردیم اما فرصت صعود داریم. سه فینال دیگر پیش رو داریم و اگر می‌خواهیم که صعود کنیم باید در این سه بازی پیروز شویم. وضعیت ما در جدول رده بندی مناسب نیست و باید بهتر ظاهر شد.

سرمربی بارسلونا در پایان گفت: داور باید توضیح دهد که چرا به سود ما اعلام پنالتی نکرد. این یک تصمیم غیر عادلانه بود. ما بیشتر از اینتر موقعیت گلزنی داشتیم. در نیمه دوم بهتر از حریف بودیم اما در نیمه اول خوب نبودیم. باید در دیدارهای بعدی جبران کرد.

در این گروه بایرن مونیخ با ۹ امتیاز در صدر جدول رده‌بندی قرار دارد. اینتر ۶ امتیازی است و بارسلونا هم با سه امتیاز در رده سوم است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4m8moy

اخبار مرتبطآخرین اخبارخط قرمز ژاوی روی نام یک مهاجم