تاریخ انتشار: 1395/07/27 23:06
خوزستان، مازندران، اصفهان و البرز به نیمه نهایی راه یافتند؛
کد خبر: 254758

دختران نونهال کرمانشاهی علی رغم شایستگی از صعود به نیمه نهایی پینگ پنگ کشور بازماندند

مسابقات تنیس روی میز نونهالان دختر کشور در اراک در حال برگزاری و چهار تیم نیمه نهایی مشخص شدند.
دختران نونهال کرمانشاهی علی رغم شایستگی از صعود به نیمه نهایی پینگ پنگ کشور بازماندند

به گزارش سرویس ورزش های راکتی فرتاک ورزشی، مسابقات نونهالان دختر تنیس روی میز در اراک به مرحله نیمه نهایی رسید و تیم های مازندران، البرز، اصفهان و خوزستان به جمع چهار تیم پایانی راه یافتند .

از  مرحله یک هشتم این بازیها باید دیدار کرمانشاه و مازندران را مهم ترین مسابقه دانست، جایی که کرمانشاه در یک قدمی پیروزی و حضور در نیمه نهایی بود اما در نهایت در یک بازی تماشایی، این مازندران بود که با نتیجه 3 بر 2 از سد کرمانشاه گذشت و به نیمه نهایی رسید.

در این بازی در حالی که هر دو تیم با نتیجه برابر دو مساوی بودند، آیلار هاشمی از کرمانشاه به مصاف حریف خود از مازندران رفت و در حالی که هر دو بازیکن دو گیم را از آن خود کرده بودند، نتیجه بازی به گیم پنجم و نهایی کشیده شد که آیلار علی رغم این که با نتیجه 9بر8 از حریف خود پیش بود و تنها به دو امتیاز نیاز داشت تا کرمانشاه را صاحب پیروزی و به مرحله نیمه نهایی برساند که این گونه نشد تا این تیم علی رغم شایستگی از صعود به نیمه نهایی باز بماند.

 در این مسابقه آوا سعیدی از کرمانشاه یک پیروزی و بهاره صیدی هم دیگر پیروزی کرمانشاه را کسب نمود. بهاره صیدی تا اینجای مسابقات به تمامی تیم هایی که با کرمانشاه بازی داشتند دو بازی را با برد پشت سرگذاشته بود و تنها شکستش برابر حریفی از مازندران بود.

کرماشناه تا قبل از این دیدار سه بازی را در برابر تیم های خراسان جنوبی، یزد و قزوین را با نتیجه 3 بر یک با پیروزی پشت سرگذاشته بود.

در این مسابقات فردا چهارشنبه تیم های مازندران و البرز در یک سوی جدول و تیم های خوزستان و اصفهان در دیگر سو به مصاف هم می روند تا در نهایت فینالیست های این مسابقات مشخص و به مصاف هم بروند.

تیم کرمانشاه در این بازی ها متشکل از : ،آیلار هاشمی،بهاره صیدی، دالیا صلاحی و آوا سعیدی  مربیگری این تیم نیز برعهده پروانه کرمی می باشد.

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4jklpo

آخرین اخبار