تاریخ انتشار: 1397/10/10 16:27
کد خبر: 115658

خط حمله خوب برای استقلال، تکرار می شود؟

آبی‌ها هر چند روز اول نیم فصل خود را با اعلام خبر فسخ قرارداد دو بازیکن آغاز کردند و به نظر می‌رسید خیلی زود شاهد فعالیت‌های این تیم باشیم اما با گذشت مدتی مشخص شد در استقلال خبری از نقل و انتقالات پر تعداد نیست و بعد از اضافه شدن سه بازیکن جدید که با این تیم قرارداد داشتند، با تکمیل پرونده نقل و انتقالاتی دو بازیکن دیگر، آبی‌ها نیم فصل خود را به اتمام خواهند رساند.
خط حمله خوب برای استقلال، تکرار می شود؟

بیشترین نیاز استقلال در خط حمله است اما فهرست شفر در این ارتباط لو نرفته، هرچند که به طور حتم گزینه مورد نظر این مربی، خارجی است. لیست مهاجمان مورد نظر شفر، تا به امروز پنهان و بی‌حاشیه بوده است.
فتحی و همکاران او در باشگاه به دور از هیاهو برنامه‌های خود را پیش می‌برند و به استثنای دو سفر به دبی، فعلا کسی جزییات برنامه‌های سرمربی و سرپرست استقلال را نمی‌داند. اظهارنظر درباره خرید بعدی شفر در خط حمله، روند بسیار سخت و دشواری را می‌طلبد.
سرمربی استقلال براساس گفته‌های امیرحسین فتحی لیستی کامل و شامل چندین بازیکن را به او ارائه کرده که در این لیست، اولویت ‌بندی‌ها نیز صورت گرفته است. برای مشخص شدن نام خرید خارجی استقلال باید منتظر یک سورپرایز بود؛ سورپرایزی که همه انتظار دارند تیام جدید باشد و هیچ نشانی از گرو در او یافت نشود.
خیلی‌‌ها بر این عقیده هستند که انتخاب تیام یک اتفاق بود و از این اتفاق‌های خوب کمتر در تیم‌هایی مثل استقلال می‌افتد اما با وجود این باید منتظر همین اتفاق‌های گاه و بی‌گاه ماند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4j669e

اخبار مرتبطآخرین اخبار


ستاره جنجالی استقلال نیم فصل جدا میشود