تاریخ انتشار: 1402/04/26 21:29
کد خبر: 2507

پارادوومیدانی قهرمانی جهان| دست بیت سیاح باز هم به طلا نرسید/ یازدهمین مدال ایران نقره شد

صادق بیت سیاح به مدال نقره مسابقه پرتاب نیزه در رقابت‌های پارادوومیدانی قهرمانی جهان دست یافت.
پارادوومیدانی قهرمانی جهان| دست بیت سیاح باز هم به طلا نرسید/ یازدهمین مدال ایران نقره شد

در نهمین و آخرین روز از دهمین دوره رقابت‌های پارادوومیدانی قهرمانی جهان در پاریس، بعدازظهر امروز رقابت پرتاب نیزه کلاس F41 برگزار شد.

در این رقابت صادق بیت سیاح ملی‌پوش کشورمان با 10 حریف از کشورهای آمریکا، ترکیه، فیجی، کوبا، چین (2 نفر)، هند (2 نفر)، کرواسی و عراق مسابقه داد.

بیت سیاح که سابقه کسب مدال نقره در بازی‌های پارالمپیک 2020 توکیو را در کارنامه دارد، در این رقابت با رکورد 45.46 متر نایب قهرمان شد و ضمن کسب مدال نقره ، سهمیه حضور در پارالمپیک پاریس را نیز بدست آورد.

تاکنون در بین ورزشکاران ایران، یاسین خسروی و سعید افروز به همراه رشید مسجدی به مدال طلا، مهدی اولاد به مدال‌های طلا و نقره، امیر خسروانی، صادق بیت سیاح، الهام صالحی و علی پیروج به مدال نقره و هاشمیه متقیان و هادی کائیدی به مدال برنز دست یافته‌اند.

همچنین صادق بیت سیاح، هادی کائیدی، یاسین خسروی، علی پیروج، سجاد نیک پرست، سید علی اصغر جوانمردی، سعید افروز، مهدی اولاد، الناز دارابیان، امیر خسروانی، الهام صالحی، امان‌الله پاپی، هاشمیه متقیان ،رشید مسجدی و علیرضا مختاری موفق به کسب سهمیه پارالمپیک پاریس در این مسابقات شده‌اند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4dyzd4

آخرین اخبار