تاریخ انتشار: 1396/05/08 07:51
کد خبر: 192431

جزئیات بازی بارسلونا - رئال مادرید/ پیروز این بازی چه تیمی بود؟

بارسلونا موفق شد پیروزی اش در آخرین ال کلاسیکو را تکرار کند و بار دیگر 3-2 رئال مادرید را شکست بدهد.
جزئیات بازی بارسلونا - رئال مادرید/ پیروز این بازی چه تیمی بود؟

در روزی که کهکشانی ها کریس رونالدو را در اختیار نداشتند، شاگردان زین الدین زیدان به خوبی مقابل بارسا مقاومت کردند اما در نهایت با نتیجه 3-2 شکست خوردند.

 

بارسا بازی را هجومی آغاز کرد و تنها 3 دقیقه از بازی گذشته بود که لیورنل مسی گل اول را به ثمر رساند. روی حرکت خوب مسی بود که او صاحب موقعیت شد و در حالی که توسط مدافعان حریف تحت فشار بود، با یک ضربه دقیق، توپ را با بالای سر کیلور ناواس وارد دروازه کرد.

 

برتری بارسا ادامه پیدا کرد و تنها 4 دقیقه بعد، ایوان راکیتیچ اختلاف را به دو گل افزایش داد. پاس عرضی نیمار را سوارز با زیرکی رها کرد تا راکیتیچ صاحب موقعیت شود و او هم با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه رئال فرستاد.

بازیکنان بارسا به حملات شان ادامه دادند و می توانستند به گل سوم برسند اما این رئال بود که در دقیقه 14 یکی از گل های خورده را جبران کرد.

 

این متیو کوواچیچ بود که پشت محوطه جریمه بارسا صاحب موقعیت شد و بعد پشت سر گذاشتن مدافع پیش رویش، با یک ضربه تماشایی، توپ را به گوشه دروازه سیلسن فرستاد.

 

بعد از اینکه بازی برای دقایقی فیزیکی از سوی دو تیم دنبال شد، کریم بنزما می توانست در دقیقه 19 کار را به تساوی بکشد اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

بازی از سوی هر دو تیم هجومی دنبال شد  و هر دو موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتند تا اینکه در دقیقه 36، رئال به گل تساوی رسید.

 

روی یک ضدحمله سریع بود که مارکو آسنسیو با پاس کوواچیچ، در داخل محوطه جریمه بارسا صاحب موقعیت شد و با یک ضربه محکم کار را تمام کرد.

 

بارسا که برتری اش را از دست رفته می دید، در دقایق پایانی نیمه اول حملاتش را بیشتر کرد اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و دو تیم با تساوی 2-2 به رختکن رفتند.

 

رئال نیمه دوم را با 4 تغییر آغاز کرد و در مقابل بارسا تنها یک تعویض داشت. همین باعث شد تا بارسا شروع بهتری داشته باشد و در دقیقه 50 به گل سوم برسد. روی یک ضربه آزاد بود که ارسال نیمار را پیکه به زیبایی قطع کرد و گل سوم بارسا را به ثمر رساند.

 

4 دقیقه بعد بارسا می توانست به گل چهارم برسد اما نیمار که صاحب موقعیت بسیار خوبی شده بود، نتوانست دروازه را باز کند.

 

در دقیقه 58 پاس عالی لوئیس سوارز می تواند به گل بعدی بارسا منجر شود اما حضور به موقع کیلور ناواس دروازه رئال را بسته نگه داشت.

 

در ادامه دو تیم تعویض های زیادی داشتند و همین مسئله باعث شد تا بازی از ریتم قبلی اش خارج شود و توپ دیگری هم از خط دروازه ها عبور نکرد. به این ترتیب بازی با برتری 3-2 بارسلونا به پایان رسید.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4dlgxp

اخبار مرتبطآخرین اخبار شمارش معکوس برای آغاز مراسم انتخاب بهترین‌های فوتبال جهان در سال ۲۰۱۶/ مروری بر اسامی نامزدها و جوایز