تاریخ انتشار: 1399/11/16 15:14
مردم برای علی چینی دعا کنند
کد خبر: 45179

منصوریان: علی کریمی دو هفته گوشه بیمارستان بود

کاپیتان سابق استقلال گفت: از مردم عزیز کشورمان می خواهم که دعا کنند که با علی چینی بتواند با همین کلیه به زندگی اش ادامه دهد.
منصوریان: علی کریمی دو هفته گوشه بیمارستان بود

علی منصوریان، سرمربی و کاپیتان سابق استقلال که این روزها مثل سایر فوتبالیست های دهه 70 و 80 در غم از دست دادن دو ستاره فوتبال به سوگ نشسته، امروز با حضور در بیمارستان لبافی نژاد ازعلی چینی، همبازی سابق خود در استقلال ملاقات کرد که درگیر بیماری است.

سرمربی سابق استقلال بعد از حضور در بیمارستان عنوان کرد: به جامعه ورزش به خاطر درگذشت علی انصاریان و مهرداد میناوند تسلیت می گویم. ما سیاه پوش مهرداد بودیم که علی این اتفاق برایش رخ داد. جامعه ورزش و هنر ما داغدار است.

وی با تشکر از علی کریمی و بهنام ابوالقاسم پور اضافه کرد: جا دارد واقعا از علی کریمی و بهنام ابوالقاسم پور تشکر کنم. فقط همین یک هفته اخیر نبود و از یک قبل تر هم آن ها برای مهرداد میناوند زحمت کشیدند و پیگیر وضعیتش بودند. من دیدم که واقعا این دو نفر وقت می گذاشتند و گوشه بیمارستان منتظر یک خبر خوب بودند. دست این دو نفر را می بوسم.

منصوریان ادامه داد: در فضای آسیب و نگرانی اصلا رنگ یا نوع تیم برای ما وجود ندارد. برای ما مهم است آن دوست و عزیزی که در ورزش خدمت می کرده، بتواند سلامتی اش را به دست آورد. دستان این نسل قدیمی در دست های یکدیگر است.

منصوریان درباره وضعیت علی چینی نیز گفت: 15 سال از پیوند کلیه علی چینی می گذرد. او چند روز قبل سر تمرین چوکا می فهمد که پایش باد کرده. به بیمارستان آمده و پزشکان کارهای درمانی اش را انجام می دهند. اگر درمان جواب بدهد، او با همین کلیه می تواند ادامه دهد. اگر خدایی ناکرده کلیه او آسیبی خورده باشد، دوباره مجبور می شود دیالیز شود یا برای گرفتن کلیه جدید اقدام کند. از مردم عزیز کشورمان می خواهم که دعا کنند که با علی چینی بتواند با همین کلیه به زندگی اش ادامه دهد. او دو تا بچه دارد و همسرش هم نگران است. امیدوارم این بیماری لعنتی کرونا جهان را ترک کند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4dj7bd

اخبار مرتبطآخرین اخبار


فرش قرمز پرسپولیس و استقلال برای بازگشت دو ستاره!
معادلات جذاب زمستانی با اسم رمز ترابی و کریمی؛