تاریخ انتشار: 1395/07/19 22:37
کد خبر: 256431

درگیری در تنیس روی میز کرمانشاه/ کار به شکایت ودادگستری کشیده شد

درگیری بین خانواده معروف پینگ پنگی در کرمانشاه و هیات پینگ ینگ این استان، کار را به شکایت و ورود نیروهای انتظامی با سالن کشاند.
درگیری در تنیس روی میز کرمانشاه/ کار به شکایت ودادگستری کشیده شد

به گزارش فرتاک ورزشی، در مسابقه نونهالان تنیس روی میز در سالن ورزشی کرمانشاه، اختلاف خانواده پینگ پنگ باز کرمانشاهی و یکی از بستگان آنها از یک سو و هیات تنیس روی میز این استان از سوی دیگر، روی بد خود را نشان داد و بعد از فخاشی ها و درگیری های صورت گرفته، پای نیروی انتظامی و در نهایت کار به شکایت و دادگستری کشیده شده است.

در این درگیری که متاسفانه روی زشت ورزش را به نمایش گذاشته است، آن چه که جای ناراحتی  دارد این می باشد که چرا محیط ورزش با حرف های رکیک از سوی برخی از ورزشکاران و در حضور خانواده های نونهالان که برای مسابقه در سالن حضور داشته اند بوجود آمده است؟!

این که عده ای با هر مقام و جایگاهی بر این تصور باشند که می توانند هر گونه رفتاری داشته باشند واقعا جای سوال است که چگونه می شود نام قهرمان را بر خود بگذارند و آنگاه با الفاظی رکیک سالن ورزشی را که محیطی پاک و مقدس می باشد را به محلی برای کینه های درونی تبدیل و پا را فراتر گذاشته به توهین و ناسزا گویی در سالن ورزشی بپردازند.

هیات پینگ پنگ کرمانشاه  که در راس آن مهندس شهنام اردلان قرار داشته که خود فردی اخلاق گرا بوده و در دوران ورزشی اش همواره از لحاظ اخلاقی یک نمونه بوده است باید برای مقابله با این پدیده شوم برخورد جدی با عواملی که بانی و مقصر این درگیری هستند داشته باشد اگرچه معلوم نیست چرا باید در سالن ورزشی پای نیروی انتظامی و دادگستری به میان آید ولی به هر حال باید جلوی این خیره سری ها را گرفت و هر بازیکن و یا مربی در هر جایگاهی که قرار دارند مورد مواخذه قرار گرفته و تنبیه شوند تا درس عبرتی باشد برای دیگر کسانی که فرق بین سالن ورزشی و میدان جنگ های شخصی را هنوز نمی دانند!

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4dalym

آخرین اخبار