تاریخ انتشار: 1400/01/23 20:03
کد خبر: 41478

نویدکیا: باید تلاش کنیم که امتیازات را از دست ندهیم/ اعتقادی به شوک وارد کردن ندارم

سرمربی سپاهان گفت: برابر نفت مسجدسلیمان ۲ امتیاز خیلی مهم را از دست دادیم و امیدوارم در ادامه رقابت‌ها حسرت این امتیازها را نخوریم.
نویدکیا: باید تلاش کنیم که امتیازات را از دست ندهیم/ اعتقادی به شوک وارد کردن ندارم

محرم نویدکیا پس از تساوی تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار کرد: بازی یک طرفه‌ای بود. من همیشه اعتقادم بر این است که خوب دفاع کردن خودش یک هنر است و به همین دلیل نمی‌توانم هیچ ایرادی از نفت بگیرم چون سازمان دفاعی خوبی داشت و امتیاز با ارزشی از ما گرفت. من از بازیکنانم راضی هستم و نمی‌توانم از آن‌ها ایراد بگیرم. در نیمه اول آن گونه که باید سرحال نبودیم و تنها ضعف ما همین بود. ما سعی می‌کردیم از فضاها استفاده کنیم و از کناره‌ها استفاده کنیم.

او ادامه داد: دو امتیاز خیلی مهمی را از دست دادیم و امیدوارم در ادامه رقابت‌ها حسرت این دو امتیاز را نخوریم. ما دلمان می‌خواست نفت را به جلو بیاوریم اما موفق نبودیم. آن‌ها سعی می‌کردند خوب دفاع کنند و ضد حمله بزنند. ضد حمله به آن‌ها ندادیم اما در ارسال‌هایمان هم موفق نبودیم. یکی از راه‌های گلزنی شوت بود که در این مورد می‌توانستیم از آن استفاده کنیم. هافبک‌های ما آن طراوتی که برای شوت زنی نیاز بود را نداشتند اما ان‌شاءالله این مشکل را حل می‌کنیم.

سرمربی سپاهان همچنین گفت: تا قبل از حضور کی‌روش خیلی خوب ارسال می‌کردیم، بعد از آمدن او به جای این‌که از کناره‌ها سانتر کنیم، از عقب این کار را انجام می‌دادیم که به هیچ دردی نمی‌خورد و باید این ضعف را حل کنیم.

او اضافه کرد: در فوتبال حرفه‌ای اعتقاد به شوک وارد کردن ندارم و شاید کادر فنی خیلی بازیکنان را از لحاظ روانی بازیکنان را آماده نکرده بودند. باید بتوانیم در همه بازی‌ها با دید برد به زمین برویم. من از شرایط تیمم راضی‌ام و کاری که داریم انجام می‌دهیم خوب است. می‌دانم که انتظارات بیشتر شده و بازیکنانم این را هم می‌دانند اما باید تلاش کنیم که امتیازات را از دست ندهیم.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4bb775

اخبار مرتبطآخرین اخبار


نویدکیا: باید خیلی خیلی سایپا را دست بالا بگیریم
با تمرکز بازی نکنیم، ممکن است امتیاز نگیریم؛

بازگشت محرم به تلویزیون ملی پس از 4 سال و 8 ماه
سرمربی سپاهان میهمان برنامه فوتبال برتر می‌شود؛