تاریخ انتشار: 1397/01/29 07:59
کد خبر: 151599

از انتخابات فدراسیون سوارکاری استقبال نشد!

هشت روز کاری از مهلت تعیین شده برای نام‎نویسی کاندیداهای ریاست فدراسیون سوارکاری می‎گذرد اما هنوز هیچ فردی برای شرکت در این انتخابات ثبت‎نام نکرده است.
 از انتخابات فدراسیون سوارکاری استقبال نشد!

با اعلام رسمی وزارت ورزش، ثبت نام از کاندیداهای فدراسیون سوارکاری از ۱۸ فروردین ماه آغاز شد. طبق روال همیشگی مهلت تعیین شده برای نام نویسی کاندیداها به مدت ۱۰ روز کاری ادامه خواهد داشت. بر این اساس شنبه آینده (اول اردیبهشت ماه) این مهلت برای کاندیداهای فدراسیون سوارکاری به پایان می رسد در حالیکه هنوز هیچ فردی کاندیدای ریاست این فدراسیون نشده است.

محمد کاظمیان دبیر فدراسیون سوارکاری و مجمع انتخاباتی این فدراسیون در گفتگو باخبرنگار در این مورد گفت: پیش از آغاز مهلت تعیین شده برای ثبت نام کاندیداها، موضوع را چندبار آگهی کردیم. حتی از طریق کانال و سایت فدراسیون هم اطلاع رسانی لازم را انجام دادیم. امروز هم اطلاع رسانی مجددی در رابطه با ثبت نام کاندیداها خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: از مهلت ۱۰ روز کاری تعیین شده برای ثبت نام کاندیداها، هفت روز گذشته و فقط دو روز باقی مانده است. فکر می کنم افرادی که قصد حضور در انتخابات سوارکاری را داشته باشند، طی همین دو روز نسبت به نام نویسی اقدام می کنند.

به گفته دبیرمجمع انتخاباتی فدراسیون سوارکاری، ثبت نام کاندیداها روزانه از ساعت ۹ تا ۱۵ در محل فدراسیون انجام خواهد شد.

در حال حاضر مسعود خلیلی ریاست فدراسیون سوارکاری را عهده دار است. وی خردادماه سال ۹۲ با کسب ۲۶ رای از ۳۴ رای اعضای مجمع انتخاباتی، ریاست این فدراسیون را عهده دار شد.

برای انتخابات آتی فدراسیون سوارکاری در حالی هنوز هیچ کاندیدایی ثبت نام کرده که انتخابات سال ۹۳ این فدراسیون، ۱۳ کاندیدا داشت.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/487w6n

اخبار مرتبطآخرین اخبار


یک بازیکن استقلالی رقیب سردار شد