تاریخ انتشار: 1395/07/24 20:54
کد خبر: 255465

نوشاد عالمیان- افشین نوروزی/ دیداری نفس گیر و جالب؛ اما امان از قطع برق!

مسابقات دسته برتر بزرگسالان تنیس روی میز کشور از صبح امروز در آکادمی تنیس روی میز مجموعه انقلاب برگزار گردید که در حساس ترین بازی مرحله گروهی نوشادعالمیان و افشین نوروزی به مصاف هم رفتند.
نوشاد عالمیان- افشین نوروزی/ دیداری نفس گیر و جالب؛ اما امان از قطع برق!

به گزارش سرویس ورزش های راکتی فرتاک ورزشی، عالمیان و نوروزی در گروه چهارم مسابقات دراولین بازی از مرحله گروهی این مسابقات به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی زیبا و نفس گیر که تا گیم هفتم پخش زنده تلویزیونی را هم به همراه داشت، با نتیجه 4 بر 3 به سود عالمیان به پایان رسید.

این بازی زیبا دارای رالی های بسیار زیبایی بود که هم توانست حاضرین در سالن را از دیدن یک بازی زیبا سیراب نماید و هم بینندگان تلویزیونی را راضی نگه دارد و در حالی که هر دو بازیکن شانه به شانه هم در امتیاز گرفتن و کسب گیم ها پیش میرفتند، بازی به گیم سرنوشت ساز هفتم کشیده شد تا برنده مشخص شود.

در گیم نهایی در حالی که عالمیان با نتیجه 6 بر 4 از حریف خود پیش بود به یکباره بخشی از برق سالن قطع شد تا بازی از آن روند خود خارج شده و ده دقیقه ای متوقف شود که در نهایت با رضایت هر دو بازیکن مسابقه ادامه پیدا کرد.

426206705_129394

در برگشت به بازی، نوروزی توانست چهار امتیاز متوالی را به دست آورد و علاوه بر جبران عقب ماندگی دو امتیازی که با نوشاد داشت، دو امتیاز هم پیشی بگیرد و نتیجه را 8 بر 6 به سود خود کند ولی این پایان کار نبود و نوشاد توانست امتیازات از دست رفته را جبران و در نهایت بازی در امتیاز 10 مساوی شود تا برنده بازی در رقابت حساس به امتیازات حاص برسد که در نهایت این نوشاد بود که توانست این بازی را با احتساب 12 بر 10 به سود خود به پایان برساند و از سد حریف مطرح خود عبور نماید.


 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3qygbp

اخبار مرتبطآخرین اخبار


 تورهای جهانی اتریش و سوئد  منتظر ورود 6 بازیکن برتر ایران
گام های بلند تنیس روی میز برای ورود به عرصه های جهانی؛

نفرات برتر دسته برتر تنیس روی میز مشخص شدند/ آغاز بازی های حذفی
پایان مرحله اول مسابقات دسته برتر بزرگسالان