تاریخ انتشار: 1402/04/31 23:51
کد خبر: 2217

آرش میراسماعیلی در آستانه بازگشت/ رئیس فدراسیون جودو رفع تعلیق شد

آرش میراسماعیلی که چند هفته قبل به دنبال ابهامات مالی به وجود آمده بود با حکم وزارت ورزش موقتا از مسئولیتش کنار رفته بود، با رفع تعلیق از سوی دادگاه در آستانه بازگشت به فدراسیون قرار گرفت.
آرش میراسماعیلی در آستانه بازگشت/ رئیس فدراسیون جودو رفع تعلیق شد

پس از حواشی که برای رئیس فدراسیون جودو ایجاد شد، وزارت ورزش تصمیم به تغییر موقت در رأس این فدراسیون گرفت و نصرالله پریچهره با حکم حمید سجادی به عنوان سرپرست فدراسیون جودو از روز ۱۶ خردادم کار خود را آغاز کرد.

پس از این اتفاق حمید سجادی در گفتگو با رسانه‌ها عنوان کرده بود که این جابجایی موقت است و در صورت رفع مشکل، میراسماعیلی به سمت خود بازمی‌گردد.

حواشی ایجاد شده نیز از اختلاف بین میراسماعیلی و خزانه دار اخراجی فدراسیون جودو آغاز شد و کار به مراجع قضائی کشیده شد. در نهایت رئیس فدراسیون جودو ۲۸ خرداد در دادگاه تجدید نظر حاضر شد و با ارائه مدارک و مستندات لازم، از اتهام وارده رفع تعلیق شد.

براساس دستور مقام فضایی و ارسال آن به وزارت ورزش تعلیق آرش میراسماعیلی از خدمت لغو و ادامه حضور او در فدراسیون جودو وجاهت قانونی دارد.

مجمع انتخاباتی فدراسیون جودو دوشنبه ۲۲ اسفندماه ۱۴۰۱ تشکیل و میراسماعیلی با ۵۴ رأی از ۵۵ عضو حاضر به عنوان رئیس فدراسیون جودو انتخاب شده بود.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3qemp3

اخبار مرتبطآخرین اخبار


شرایط دادگاه CAS علیه ایران

تمرین خیبر باحضور دو مهمان ویژه+عکس
دو عضو جدید هیات مدیره خیبر مشخص شدند؛