تاریخ انتشار: 1401/02/27 11:46
کد خبر: 21862

دروازه‌بان فصل آینده پرسپولیس از اروپا می‌آید!

باشگاه پرسپولیس برای فصل آینده دو دروازه‌بان ملی‌پوش را در نظر دارد و مذاکراتی هم در این باره صورت گرفته است.
 دروازه‌بان فصل آینده پرسپولیس از اروپا می‌آید!

 با وجود تکذیب‌هایی که در چند وقت اخیر از سوی برخی مسئولان پرسپولیس صورت گرفته، اما مذاکراتی بین این باشگاه با علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی کشورمان که این فصل در پرتغال بازی می‌کرد، صورت گرفته است.

بیرانوند که به تازگی از بواشیتای پرتغال جدا شده، باید دوباره به تیم آنتبرت بلژیک برگردد؛ چراکه بازیکن این تیم است و به صورت قرضی در لیگ پرتغال بازی می‌کرد، اما او قصد دارد در فصل آینده در تیمی باشد که بتواند بازی کند؛ چراکه سال منتهی به جام جهانی 2022 برای هر بازیکنی از جمله بیرانوند سال بسیار مهمی خواهد بود.

این دروازه‌بان ملی‌پوش که روز یکشنبه به ایران برگشته بود، در روزهای اخیر مذاکرات محرمانه‌ای با پرسپولیسی انجام داده و به نظر می‌رسد نتایج این مذاکرات مثبت بوده است. البته بیرانوند هنوز پاسخ قطعی به مسئولان پرسپولیس نداده اما با شرایط موجود به نظر می‌رسد او هم بی‌میلی نیست تا یک بار دیگر پیراهن پرسپولیس را‌‌‌‌‌‌‌‌ برتن کند. با این همه تا آخر هفته جاری تکلیف پیوستن بیرانوند به پرسپولیس یا توقف مذاکرات مشخص خواهد شد، اما چیزی که مشخص است این است که باشگاه پرسپولیس سه بازی دیگر در لیگ برتر در پیش دارد و به دلیل برهم نخوردن تمرکز بازیکنانش قصد تایید این اخبار را‌‌‌‌‌‌‌‌ ندارد.

دیگر گزینه باشگاه پرسپولیس برای قفس توری تیمش پیام نیازمند، دیگر دروازه‌بان ایرانی شاغل در لیگ پرتغال است و در صورتی که به هر دلیلی مذاکرات پرسپولیس و بیرانوند به عقد قرارداد منجر نشود، آن زمان مسئولان این باشگاه باب مذاکره را‌‌‌‌‌‌‌‌ با این دروازه‌بان ملی‌پوش باز می‌کنند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3n9nvv

اخبار مرتبطآخرین اخبار


کار سخت پرسپولیس برای جذب علیرضا بیرانوند

مظاهری: یادت نرود پرسپولیس تیم بزرگی است
خوش و بش همشهری‌های ملی‌پوش و سرخپوش