تاریخ انتشار: 1401/06/28 13:07
با اعلام رسمی کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران؛
کد خبر: 16183

زمان آغاز مسابقات و نقل انتقالات لیگ دسته سوم در فصل ۱۴۰۲_۱۴۰۱اعلام شد

کمیته مسابقات سازمان لیگ زمان آغاز نقل و انتقالات و مسابقات مرحله نخست فصل جدید رقابت های لیگ دسته سوم باشگاه های کشور را اعلام کرد
زمان آغاز مسابقات و نقل انتقالات لیگ دسته سوم در فصل ۱۴۰۲_۱۴۰۱اعلام شد

با اعلام کمیته مسابقات ؛ سازمان لیگ با ارسال نامه هایی به هیئت فوتبال استان های کشور به صورت رسمی زمان آغاز نقل و انتقالات و مسابقات مرحله نخست فصل جدید رقابت های لیگ دسته سوم باشگاه های کشور را ابلاغ کرد.

بر اساس اعلام کمیته مسابقات سازمان لیگ نقل و انتقالات مرحله نخست رقابت های لیگ ۳ از روز سه شنبه ۲۵ مرداد ماه آغاز و تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۲۰ مهرماه ادامه خواهد داشت. 

همچنین بر اساس اعلام امیرحسین فراهانی مسئول برگزاری رقابت‌های لیگ دسته سوم کشور در بخش دیگر این نامه خطاب به روسای هیئت فوتبال استان ها آمده است تا اقدامات و دستورات لازم به مسئولین ذیربط نسبت به معرفی تیم قهرمان استان به همراه معرفی دو ورزشگاه واجدالشرایط حداکثر تا روز سه شنبه ۱۵ شهریور ماه صورت گیرد.

متن نامه ارسالی سازمان لیگ به شرح زیر است:

ریاست محترم هیات فوتبال استان

مدیرعامل محترم باشگاه لیگ دسته سوم کشور

باسلام؛

احتراماً به شرح ذیل زمان نقل و انتقالات ابتدای فصل و نیز زمان پیش بینی شده جهت آغاز مسابقات مرحله اول لیگ دسته سوم بزرگسالان کشور در فصل مسابقاتی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ اعلام می گردد.

ضمناً خواهشمند است دستور فرمایید مسئولین ذیربط نسبت به معرفی تیم قهرمان استان به همراه معرفی دو ورزشگاه واجدالشرایط حداکثر تا روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ اقدام نمایند.

شایان ذکر است برگزاری مسابقات خانگی آن باشگاه در ورزشگاه مدنظر منوط به اخذ تاییدیه نهایی سازمان لیگ می باشد لذا لازم است با قید فوریت نسبت به رفع مشکلات اقدام گردد. بدیهی است این سازمان متعاقباً نمایندگان را جهت بررسی شرایط ورزشگاه ها و صدور مجوز نهایی اعزام خواهد نمود.

*زمان پیش بینی شده جهت آغاز مسابقات روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۷/۲۳

*زمان نقل و انتقالات ابتدای فصل از روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ لغایت چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۷/۲۰


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3kewox

اخبار مرتبطآخرین اخبار


اسامی محرومان هفته بیست و چهارم؛ استقلال دو محروم دارد

محرومیت‌ها منتقل می‌شود، اخطارها نه
بعد از انتقال بازیکنان به تیم جدید؛