تاریخ انتشار: 1397/06/23 17:44
کد خبر: 130409

سرمربی تیم ذوب و فلزات بهار: با بازیکنان بومی به لیگ دو صعود میکنیم/ اولین اشتباه می تواند باعث حذف شود

سرمربی تیم فوتبال ذوب فلزات بهار در گفت وگو با فرتاک ورزشی در مورد لیگ سه و شرایط این تیم سخن گفت.
سرمربی تیم ذوب و فلزات بهار: با بازیکنان بومی به لیگ دو صعود میکنیم/ اولین اشتباه می تواند باعث حذف شود

علی ضمیری سرمربی ذوب فلزات بهار دو فصل متفاوت بعنوان سرمربی با تیم ذوب فلزات در لیگ سه حضور داشته وهمچنین سابقه مربیگری در لیگ 2 کشور با تیم الوند را در کارنامه دارد.

وی  بعد از دو سال دوری از این تیم به علت پست معاونت ورزشی اداره کل ورزش و جوان استان همدان مجددا به عنوان سرمربی با مدیر عامل این تیم به توافق رسید .

ضمیری در آستانه اخذ مدرک دکتری تربیت بدنی بوده و همچنین دارای مدرک مربیگری A کنفدراسیون آسیا و مدرک سطح یک بدنسازی تخصصی فوتبال  را دارا بوده و یکی از مدرسان فدراسیون فوتبال به شمار می آید.

سرمربی تیم ذوب فلزات بهار در گفت وگو با خبرنگار فرتاک ورزشی با اشاره به  فرسایشی بودن مسابقات در لیگ سه گفت : تعداد تیمها و دورهای بازی  کار را برای صعود دشوار نموده است.

ضمیری ادامه داد: مرحله اول لیگ سه از 65 تیم که در پنج گروه سیزده تیمی تقسیم شده اند  تشکیل شده که  بازی ها در دور اول بصورت تک بازی برگزار می شود ( 6بازی میزبان و 6 بازی میهمان) و همین تک بازی بودن حساسیت بازیها را دو چندان کرده است.

ضمیری  گفت: به دلیل اینکه  در این دور بازیها به صورت تک بازی برگزار خواهد شد جای هیچ گونه اشتباهی قابل جبران نخواهد بود و یک اشتباه ممکن است به عدم صعود منتهی شود   .

وی  با بیان اینکه از این دور از هر گروه دو تیم به دور بعد صعود خواهند  کرد  تصریح کرد تیم های برتر دور اول  با تیم هایی که در این مرحله هستند بصورت لیگ(رفت و برگشت) بازی میکنند تا تیم های صعود کننده به لیگ دو مشخص شود . تیمی که از مرحله اول صعود میکند با احتساب زمان تمرینات ده ماه درگیر مسابقات خواهد بود

ضمیری افزود: تمرینات تیم از  28 تیرماه شروع شده که  به علت محدودیت ساعات تمرینی و مشکلات بازیکنان جهت حضور در تمرینات ، هفته های سه جلسه تمرین و حتی المقدور یک بازی دوستانه طی هفته های اخیر انجام دادیم.

سرمربی تیم ذوب فلزات  بهار خاطر نشان کرد:  در اولین برخورد با  بازیکنان تاکید کردم  که هدف از  حضور در مسابقات آتی نتایج بهتر نسبت به سال گذشته و با مرتفع شدن مشکلات صعود به لیگ دو خواهد بود . که این امر مستلزم هماهنگی و همکاری مجموعه باشگاه و دست اندر کاران شهرستان و استان است  .

ضمیری تصریح کرد: در حال حاضر با سی درصد از بازیکنان اصلی سال قبل تمرینات ادامه دارد ولی به دنبال اینیم که با  توافق با بازیکنان تاثیر گذار سال گذشته این درصد را به هفتاد درصد برسانیم . تعدادی از بازیکنان اصلی فصل قبل ، جذب تیمهای دسته دومی شده اند که ما سعی داریم برای جایگزین آنها از بازیکنان تاثیر گذار بومی استان استفاده کنیم .صد در صد بازیکنان حاضر و مورد نظر بومی استان هستند و حتی یک نفر هم بازیکن غیر بومی نداریم.

وی گفت:  مدیر عامل تیم ذوب فلزات در چند سال اخیر به تنهایی بار حمایتی تیم را متقبل شده و هیچ چشم داشتی نداشته که به نوبه خود خود قابل تقدیر است  

ضمیری تصریح کرد. موفقیت و صعود به لیگ دو منابع مالی بیشتری مورد نیاز است تا بتوان با تیمهای متمول که اردوهای مختلفی در شهرهای مختلف داشته اند مقابله کرد.

 سرمربی تیم ذوب فلزات  بهار در پایان از مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان ، ریاست هیات فوتبال استان وشهرستان بهار، فرماندار بهار  و سایر مسئولان  شهرستان که قول مساعدت به تیم را داده اند  تشکر کرد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3gzgz5

آخرین اخبار