تاریخ انتشار: 1397/02/08 12:30
کد خبر: 146633

منهای ورزش / توزیع بن‌کارت‌های‌ فیزیکی دانشجویان و طلاب در شعب بانک شهر آغاز شد

دانشجویان و متقاضیان دریافت بن‌کارت فیزیکی می‌توانند از تاریخ ۸ اردیبهشت ماه با مراجعه به شعب بانک شهر نسبت به دریافت بن‌کارت‌های خود اقدام کنند.
منهای ورزش / توزیع بن‌کارت‌های‌ فیزیکی دانشجویان و طلاب در شعب بانک شهر آغاز شد

به نقل از ستاد خبری و رسانه‌ای سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، دانشجویان و طلابی که در زمان ثبت‌نام خواستار دریافت بن کتاب فیزیکی بودند، می‌توانند از روز شنبه، 8 اردیبهشت‌ماه با مراجعه به شعب بانک شهر نسبت به دریافت بن‌کارت‌های خود اقدام کنند.

توزیع بن کارت‌های فیزیکی از 8 اردیبهشت‌ماه تا پایان زمان نمایشگاه در تمامی شعب بانک شهر و پیشخوانهای شهرنت بانک شهر انجام می‌شود. در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تعداد 144 هزار و 549 دانشجو و طلبه خواستار دریافت بن خرید کتاب بودند که از این تعداد 104 هزار و 553 متقاضی دریافت بن فیزیکی، 4 هزار و 434 نفر متقاضی بن NFC و 35 هزار و 562 متقاضی نیز از طریق کارت ملی هوشمند ثبت‌نام خود را انجام داده‌اند.

بن خرید کتاب دانشجویی و طلاب به مبلغ یک میلیون ریال است که 60 درصد آن از سوی دانشجو و 40 درصد آن نیز از سوی معاونت امور فرهنگی تامین می‌شود. همچنین بن کارت‌های سازمان‌ها و نهادها نیز پس از بررسی درخوسات‌ها، از تاریخ 12 اردیبهشت فقط در شعبه میدان فردوسی کد 329 توزیع می‌شود.

صدور بیش از هشت هزار کارت شناسایی برای ناشران در نمایشگاه

مهدی سهل‌ آبادی؛ مدیر کمیته حراست سی و یکمین ‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از صدور بیش از هشت هزار کارت برای غرفه‌داران خبر داد و گفت: تعداد هشت هزار و 127 کارت برای غرفه‌داران در بخش‌های مختلف نمایشگاه صادر شده است.

وی افزود: یک هزار و 465 کارت در بخش کودک و نوجوان، 996 کارت در بخش آموزشی، یک هزار و 708 کارت در بخش دانشگاهی و سه هزار و 958 کارت برای ناشران عمومی صادر شده است. مدیران این بخش‌ها می‌توانند با مراجعه به کمیته حراست نسبت به دریافت کارت‌ها اقدام کنند. امسال برای دومین بار است که کارت غرفه‌داران قبل از آغاز نمایشگاه آماده شده است.

سهل‌آبادی تصریح کرد: بر روی هر یک از این کارت‌ها هولوگرامی نصب شده است که در صورت دست‌کاری و یا کنده شدن اعتبار آن‌ها منقضی خواهد شد.

مدیرکمیته حراست سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران درباره نظارت بر محوطه و سالن‌ها گفت: تاکنون 600 دوربین مدار بسته در بخش‌های مختلف نصب شده تا نمایشگاه به طور کامل مورد رصد و نظارت قرار گیرد.

سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «نه به کتاب نخواندن» از تاریخ 12 تا 22 اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3gg7x5

اخبار مرتبطآخرین اخبار


منهای ورزش / قدردانی از مدیرعامل بانک شهر در اختتامیه سی و یکمین نمایشگاه کتاب پایتخت
با حضور معاون اول رئیس جمهور صورت گرفت:

منهای ورزش /  موفقیت بانک شهر در جلب اعتماد اهالی کتاب و کتابخوانی
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: