تاریخ انتشار: 1400/11/30 17:18
کد خبر: 25609

شروع رسمی همکاری استیدو با فدراسیون های ورزشی ایران/ امضاء تفاهم نامه با فدراسیون دو ومیدانی

تفاهم نامه‌ی سازمان توسعه‌ی استعدادیابی استیدو و فدراسیون دو و میدانی کشور به امضا رسید.
شروع رسمی همکاری استیدو با فدراسیون های ورزشی ایران/ امضاء تفاهم نامه با فدراسیون دو ومیدانی

 سازمان توسعه‌ی استعدادیابی استیدو با انعقاد تفاهم نامه‌ی همکاری با فدراسیون دو و میدانی وارد مرحله‌ی نو و گسترده تر خدمت رسانی خود در زمینه ی استعدادیابی شد.

این تفاهم نامه که طی جلسه‌ای در محل فدراسیون دو و میدانی و با حضور مدیران استیدو «سید رضا مداح زاده» و «ایرج عرب» و همچنین ریاست فدراسیون دو و میدانی «هاشم صیامی» امضاشد، شامل  مفادی بر مبنای گسترش زمینه‌های  همکاری و استفاده ی متقابل از ظرفیت‌های همسو با اهداف طرفین است که به سرعت عملیاتی و در حال اجراست.

بر مبنای این تفاهم ازین پس استیدو و  این فدراسیون در امور آموزش و گسترش مبانی علمی استعدادیابی ورزشی در کشور همسو و همپای اهداف یکدیگر بوده و با پشتیبانی از فعالیتهای وارد در حوزه‌های تخصصی هر دو طرف زمینه‌ی گسترش علمی و استانداردِ هر چه بیشتر  استعدادیابی را فراهم خواهند نمود.

 سازمان توسعه‌ی استعدادیابی استیدو  پس از سالها سردر گمی و خلاء در ورزش کشور بالاخره با هدف ایجاد  بستر امن و علمی استعداد یابی ورزشی، و با بهره گیری از تجربیات چندین ساله‌ی ورزشی اعضا و مدیرانش پایه گذاری شد. این سازمان امروز با گسترش ایستگاه‌های خود در سراسر ایران علاوه بر ارائه ی خدمات استعدادیابی و هدایت استعدادها مطابق  با استانداردهای جهانی، عادلانه و به آسانی  در دسترس تمام فرزندان ایران زمین قرار دارد.

همچنین استیدو  با گسترش زیر ساخت‌ها  و ظرفیت‌های استعدادیابی تخصصی امروز در مرحله‌ای از رشد خود قرار دارد که آماده ی امضای تفاهم نامه‌های همکاری با سایر فدراسیون‌های ورزشی کشور نیز میباشد و در حال حاضر شروع این حرکت با فدراسیون دو ومیدانی رقم خورده است.

اخبار مربوط به سازمان توسعه ی استعداد یابی ورزشی استیدو، اهداف،  چشم اندازها و اعضای این سازمان را در stido.org دنبال نمایید.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3gd8jd

اخبار مرتبطآخرین اخبارپازل گمشده ورزش کشور پیدا شد؛ رویاهای خود را در استیدو محقق کنید