تاریخ انتشار: 1395/05/02 15:19
کد خبر: 272381

اسپانسر کاروان ایران در المپیک ریو؛ مانتو و کت‌شلوارها ارتباطی به شرکت لی‌نینگ ندارد

نماینده شرکت اسپانسر کاروان ایران در المپیک ریو از اقدام کمیته ملی المپیک در هنگام رونمایی از لباس‌های کاروان ایران انتقاد کرد
اسپانسر کاروان ایران در المپیک ریو؛ مانتو و کت‌شلوارها ارتباطی به شرکت لی‌نینگ ندارد

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، و به نقل از فارس، نماینده شرکت اسپانسر کاروان ایران در المپیک ریو از اقدام کمیته ملی المپیک در هنگام رونمایی از لباس‌های کاروان ایران انتقاد کرد.

بر همین اساس نماینده لی‌نینگ در این خصوص اظهار داشت: نمایندگی ما در تمام قاره‌های جهان مطرح بوده و ۴ دوره است که اسپانسر بزرگ ترین کاروان ورزش جهان یعنی چین در ادوار المپیک‌ بوده‌ایم و حتی قرار است سوئد و بحرین نیز امسال با این برند راهی المپیک شوند. از سوی دیگر باشگاه استقلال امسال با این برند راهی لیگ برتر شده و آنها به شدت از کیفیت لباس‌ها راضی هستند.

وی ادامه داد: متاسفانه همزمانی رونمایی کت و شلوار و مانتوها با لباس‌های رسمی لی‌نینگ که اسپانسر کاروان ایران به شمار می‌رود باعث شد تا هجمه‌های زیادی به لی‌نینگ آورده شود. در واقع انتظار نداشتیم کمیته ملی المپیک این اقدام را انجام دهد و از این کار آنها خود ما نیز جا خوردیم. فقط باید تأکید کنم که مانتو و کت‌شلوارها ارتباطی به شرکت لی‌نینگ ندارد.

وی گفت: کت و شلوارها و مانتوی بانوان امروز همزمان با لباس‌های لی‌نینگ رونمایی شد و ارتباطی به ما نداشت و از سوی یک شرکت داخلی طراحی و دوخته شده است. هرچند که ما در این خصوص یک شرکت ایتالیایی را پیشنهاد داده بودیم.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3g6bn9

اخبار مرتبطآخرین اخبار


طراح لباس فرم ورزشکاران در المپیک چه کسی است؟
رونمایی از لباس های کاروان ایران در بازی های المپیک؛