تاریخ انتشار: 1401/09/04 16:46
کد خبر: 13628

لوریس: از حالا فکر کردن به فینال درست نیست

هوگو لوریس به فینال جام جهانی فکر نمی کند و گفت که بازی به بازی پیش خواهند رفت.
لوریس: از حالا فکر کردن به فینال درست نیست

تیم ملی فرانسه فردا در دومین بازی خود در جام جهانی باید برابر دانمارک قرار بگیرد و در صورت پیروزی صعودش به یک هشتم نهایی را قطعی خواهد کرد اما فرانسوی ها در دو بازی اخیر برابر دانمارک شکست خورده اند. فرانسه در بازی نخست خود در جام جهانی توانسته استرالیا را 4-1 مغلوب کند.

هوگو لوریس، دروازه بان فرانسه، در نشست خبری این بازی گفت:«بله، اخیرا برابر دانمارک نتایج خوبی نگرفته ایم ولی جام جهانی یک تورنمنت متفاوت است. دانمارک تیمی سختکوش و جنگنده است و باید در بهترین فرم خودمان باشیم. به اندازه کافی انگیزه داریم و می دانیم که چه بازی تعیین کننده ای خواهد بود. تا به اینجای جام ثابت شده است که بازی برابر هیچ تیمی ساده نیست و برای کسب سه امتیاز باید بسیار تلاش کرد.»

لوریس در مورد بازگشت احتمالی رافا واران به ترکیب اصلی گفت:«او به تیم آرامش و تجربه را تزریق خواهد کرد و یک رهبر قدرتمند در زمین محسوب می شود. در بازی های مثل بازی فردا به حضور او بیش از همیشه نیاز داریم. بازگشت او به ترکیب فوق العاده است.»

لوریس در مورد اینکه فرانسه تا کجای جام پیش خواهد رفت، گفت:«از الان نمی توان پیش بینی کرد. تجربه به من می گوید که باید بازی به بازی پیش رفت و تمرکز باید روی بازی بعدی باشد. قدرت روحی بالای تیم در سال 2018 اجازه داد تا فینال برویم و قهرمان شویم. هنوز راه درازی تا پایان داریم.»

لوریس در مورد مصدومیت روز گذشته نیمار در بازی برزیل برابر صربستان گفت:«نیمار یکی از بهترین های جام جهانی است و هنوز از شدت مصدومیت او بی اطلاعم. نیمار یک مبارز است و همه او و برزیل را می شناسیم.»

نقش گریزمان در تیم:«او را شاد و خوشحال می بینم و فکر می کنم در پست محبوبش بازی می کند. او بازیکنی در خدمت تیم است.»

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/39y5q4

اخبار مرتبطآخرین اخبار


تیته: صربستان رقیب سرسختی است/ رقص برزیلی‌ها بی احترامی نیست