تاریخ انتشار: 1399/09/17 04:36
کد خبر: 49176

ماجرای آزار و اذیت فوتبالیست به دختر بی گناه

تجاوز امری ناپسند است. تجاوز اثار بدی روی زندگی قربانی دارد . تجاوز از علل مختلفی ناشی می شود .
ماجرای آزار و اذیت فوتبالیست به دختر بی گناه

تجاوز امری ناپسند است. تجاوز اثار بدی روی زندگی قربانی دارد . تجاوز از علل مختلفی ناشی می شود .همدست فوتبالیست جوانی که متهم است به دختری تعرض کرده و باعث بارداری اش شده است، بعد از چندسال فرار توسط مأموران پلیس بازداشت شد و پای میز محاکمه ایستاد.

پرونده این فوتبالیست جوان دو سال قبل با شکایت دختری نوجوان و مادرش به جریان افتاد و آن ها با شکایتی که مطرح کردند، خواستار بازداشت پسر فوتبالیست و دوستش شدند، اما به دلیل متواری بودن آن ها بازداشت دو متهم دو سال طول کشید تا اینکه چند ماه قبل فوتبالیست جوان بازداشت شد، اما دوستش همچنان متواری بود که او نیز دو هفته قبل توسط مأموران در محلی خارج از شهر تهران شناسایی و بازداشت شد.

بر اساس محتویات پرونده، دو سال قبل دختر نوجوانی به همراه مادرش نزد پلیس رفت و گفت: جوان فوتبالیستی به همراه دوستش به او تعرض کرده است.

این دختر که باردار بود، به مأموران گفت: قصد نداشته موضوع را علنی کند، اما وقتی زندگی خانوادگی او تحت تأثیر این موضوع قرار گرفته، مصمم شده شکایت کند.

او در توضیح آنچه اتفاق افتاده بود، گفت: من با جوان فوتبالیست دوست بودم و با هم بیرون می رفتیم؛ حدود سه سال بود که با هم رابطه داشتیم. روز حادثه او به همراه دوستش مقابل دبیرستان آمد و من و دوستم را سوار ماشین کرد. بعد از اینکه دوستم را به خانه اش رساندیم، قرار شد مرا هم به خانه ام برسانند، اما آن ها به من تجاوز کردند.

وقتی به خانه برگشتم، خیلی حالم بد بود و اصلا وضعیت خوبی نداشتم. ترسیدم موضوع را به مادرم بگویم. مدتی بعد متوجه شدم باردار هستم و همان موقع بود که همه چیز را به مادرم گفتم. هر دو ما شوکه بودیم و نمی دانستیم باید چه کار کنیم.

هفت ماه از این ماجرا گذشته بود که پدرم موضوع را فهمید و آن قدر از دست من و مادرم عصبانی شد که مادرم را طلاق داد و زندگی ما تحت تأثیر این اتفاق قرار گرفت، به همین دلیل هم شکایت کردم، ضمن اینکه من واقعا نمی دانم با این بچه چه کنم.

تحقیقات پلیس نشان داد پسر جوان و دوستش بعد از این حادثه فرار کرده اند. مدت ها بعد و درحالی که کودک به دنیا آمده و به بهزیستی تحویل داده شده بود، پلیس موفق به شناسایی یکی از متهمان شد.

فوتبالیست جوان بعد از دستگیری، ادعای دختر نوجوان درخصوص تجاوز را رد کرد و گفت: من به او تجاوز نکردم؛ ما سه سال بود که با هم دوست بودیم و من واقعا عاشق این دختر شدم و در این مدت خیلی با هم رابطه داشتیم، اما هیچ کدام به زور نبود.

روز حادثه هم من نمی دانم دوستم هم به او تعرض کرد یا نه، اما وقتی دختر نوجوان ما را تهدید به شکایت کرد، ترسیدیم و فرار کردیم؛ ضمن اینکه من مسئولیت کودک را درصورتی که ثابت شود فرزند من است، قبول می کنم.

بررسی های دادگاه نشان داد پسربچه به دنیاآمده که به شدت هم بیمار بود، مدتی قبل به خانواده ای سپرده شده و آن ها به خوبی از بچه مراقبت کرده اند و حالا حالش خوب است. پدرخوانده کودک احضار شد و با کودک به دادگاه رفت و درخواست کرد که بچه را از او نگیرند. فوتبالیست جوان نیز موافقت کرد و بچه نزد آن خانواده باقی ماند.

در ادامه، فوتبالیست جوان پای میز محاکمه رفت. او گفت: من این دختر را دوست داشتم و هنوز هم دوستش دارم و حتی گفتم حالا حاضرم با او ازدواج کنم، اما خانواده اش قبول نمی کنند و خود دختر هم قبول نمی کند. من به او تجاوز نکردم و رابطه ما به خاطر علاقه ای بود که به او داشتم.

آن زمان من به دلیل موقعیت کاری ام نمی توانستم ازدواج کنم و ازدواج با این دختر را هم به صلاح نمی دانستم، چون من در اوج پیشرفت بودم و ازدواج باعث می شد در کارم وقفه ایجاد شود، اما حالا اوضاع فرق کرده است. متهم نگفت چرا دوستش را هم به همراه خودش برده بود.

با پایان جلسه دادگاه، قضات برای صدور رأی وارد شور شدند و متهم را با توجه به اینکه با یک دختر نوجوان ارتباط برقرار و او را رها کرده بود، به دو سال تبعید و شلاق محکوم کردند. در ادامه، پلیس دو هفته قبل موفق به شناسایی متهم ردیف دوم شد.

او اتهام تجاوز را رد کرد و گفت: من به این دختر تجاوز نکردم و این گفته ها دروغ است، من فقط همراهشان بودم. متهم با قرار بازداشت راهی زندان شد و تحقیقات دراین باره ادامه دارد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/39grdw

اخبار مرتبطآخرین اخبار


قاتل آزارگر شیطانی 2 دختربچه کیست؟! + عکس دختران