تاریخ انتشار: 1401/09/03 20:09
کد خبر: 13690

خسیس بازی خانم دانشجو بدبختش کرد

دختر جوان دانشجویی که برای پس انداز کردن پول های خود اقدام عجیبی انجام می داد، سر انجام اتفاق بدی برایش رخ داد.
خسیس بازی خانم دانشجو بدبختش کرد

منهای ورزش؛ همه‌ی شما می‌دانید دوران دانشجویی جز دوره‌هایی است که برای برخی از نظر مالی با مشقت می‌گذرد و دانشجویان ناگزیرند برای امرار معاش خود پاره وقت کار کنند یا شاید هم به روشی مثل صرفه‌جویی در هزینه‌ها پول مورد نیاز خود را پس‌انداز کنند ولی در این مورد باید حتما راه و روش درست انتخاب شود تا مبادا مثل ماجرای دختر دانشجویی که در این بخش از نمناک خواهید خواند پایان دردناکی داشته باشد.

در آغاز ماه نوامبر، هنگامی که فاش شد "هنوگ جیا" مدتها فقط نودل فوری می خورده تا پول برای روز مبادا پس انداز کند ،تیتر بسیاری از رسانه‌های آنلاین و آفلاین در جهان شد . "جیا" در فیلم گفته با تغییر دادن رژیم فوق العاده ارزان، قصد داشتم تا 749 یوان معادل 108 پوند پول پس انداز کنم تا برای روز 11 نوامبر روز خرید افراطی خرج کنم اما متاسفانه، او هرگز نتوانست تمام اقلام تخفیف خورده را خریداری کند، زیرا او پس انداز روز مبادای خود را در بیمارستان خرج کرده بود چرا که جیا به خبرنگاران گفت:" من بیشتر پس اندازم را صرف درمانم کردم، و هزینه تزریق آهن برای من بیش از 1000 یوآن (144 پوند )و هزینه دارو بیش از 100 یوآن شد.

اگرچه او در مورد بیماری‌اش وارد جزئیات نشد، زن جوان گفت که او تب بالایی داشته که نیاز به بستری شدن دارد. او افزود اگرچه علت دقیق این بیماری نامشخص است، او افزود:" خوردن نودل‌های فوری می تواند یک دلیل باشد."

کاربران رسانههای اجتماعی چین در این باره اظهار داشتند که رژیم غذایی هونگ جیا نتیجه معکوس داشته و البته کار او برای هیچ کس قابل تایید نیست حتی مادر خودش نیز همدردی اندکی نسبت به او نشان داد

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2rxyw2

اخبار مرتبطآخرین اخبار


 طلسم صعود به المپیک نشکست