تاریخ انتشار: 1395/05/03 22:18
در دیدار رئیس هیات ووشو کرمانشاه و مربی چینی صورت گرفت
کد خبر: 272090

مربی ساندا چینی با کرمانشاه به توافق رسید

در حاشیه بازدید نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از فدراسیون ووشو که رییس هیات کرمانشاه نیز آن را همراهی می کرد، توافقی صورت گرفت که برای اولین بار در تاریخ ووشو کرمانشاه اتفاق افتاده است.
 مربی ساندا چینی با کرمانشاه به توافق رسید

رئیس هیات ووشو استان کرمانشاه در گفت و گو با سرویس رزمی فرتاک ورزشی، خبر از جذب مربی چینی در  بخش ساندا برای استان کرمانشاه داد و در این خصوص گفت: امروز بزرگترین اتفاق تاریخ ووشو کرمانشاه تا این زمان رخ داد و کرمانشاه مثل همیشه باز هم پیشقدم شده و برای اولین بار در کشور موفق به جذب مربی چینی که در سابقه خود مربیگری تیم ملی ایران را یدک میکشد گردید.

سید رامین موذنی در ادامه سخنان خود گفت: این مهم امکان پذیر نبود مگر با عنایت ویژه مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان ، جناب آقای جوهری عزیز و حمایت های دلسوزانه ریاست محترم فدراسیون ووشو جناب آقای دکتر مهدی علی نژاد که جا دارد از این عزیزان تقدیر و تشکر نمایم.

وی سپس به اهمیت این موضوع اشاره نمود و گفت: جامعه ووشو کرمانشاه باید به خود ببالد که مجموعه مدیریتی آن کاری را به سرانجام رسانید که چندین سال در پی آن بوده و بدون اینکه از پیگیری ها و مشکلات پیش رو خسته شود به راه خود ادامه داده و اقدامی بزرگ را  به سرانجام رسانیده که می تواند در رشد و توسعه این ورزش در کرمانشاه نقش بسیاری را بر عهده داشته باشد.

ووشو2

رئیس هیات ووشو استان کرمانشاه در ادامه افزود: این دستاورد مایه افتخار و سربلندی تک تک اعضاء ووشو کرمانشاه از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب این استان دلاور خیز است تا بار دیگر ثابت کند که همیشه و در همه حال جوانان شایسته این مرزوبوم لایق بهترین ها هستند و در این مسیر هیچ مانعی جلودار آنها نبوده و نخواهد توانست که مانع پیشرفتشان باشد.

موذنی در ادامه افزود: با توجه به این که ایشان در حال حاضر مربی تیم ملی جوان ایران می باشد،  ان شالله بعد از مسابقات قهرمانی جوانان جهان که هفته آخر مهرماه می شود، کار خود را با کرماشناه آغاز خواهد کرد.

وی در پایان سخنان خود ضمن تشکر از تمامی کسانی که در ووشو استان کرمانشاه در تلاش هستند همراه با هیات در جهت رشد و اعتلای ووشو گام بردارند گفت: بنده به نوبه خود دست تک تک دوستان و عزیزانی را که در این راه باعث به هدف رسیدن این برنامه و تصمیم واقعا" شایسته شدند را می فشارم و تشکر ویژه ای دارم از دوستان بزرگوار جناب آقای شعیب نظری و میلاد ربیع زاده و همچنین برادر بزرگوارم جناب آقای غیبی که در هر شرایطی کمک حال مجموعه بی نظیر و اخلاق مدار ووشو کرمانشاه بوده اند.

ووشو

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2rlrpb

اخبار مرتبطآخرین اخبار


بازدید عضو فراکسیون ورزش مجلس از اردوی تیم ملی ووشو

راه آهن یزدان، برای صعود به لیگ برتر  آماده شده است
مدیر روابط عمومی باشگاه راه آهن یزدان در گفتگو با فرتاک ورزشی :