تاریخ انتشار: 1401/02/24 12:32
پیام محسنی مربی تیم آریو اسلامشهر عنوان کرد؛
کد خبر: 22018

برای هدفمان که رسیدن به لیگ دو است تا آخرین بازی لیگ میجنگیم

تنها برای رسیدن به لیگ دو به آریو آمده ایم
برای هدفمان که رسیدن به لیگ دو است تا آخرین بازی لیگ میجنگیم

 پیام محسنی مربی تیم آریو اسلامشهر که با حضور محمد سنجری به عنوان مربی به کادرفنی این تیم اضافه شد در گفتگویی با فرتاک ورزشی در خصوص اهدافش با اسلامشهری ها گفت : 

مربی تیم آریو اسلامشهر در ابتدای صحبت هایش افزود : بعد از حضور چندین ساله در لیگ دسته سوم کشور حضور در تیم آریو اسلامشهر تجربه ایی جذاب و دوست داشتنی برای شخص خودم بود زیرا اتحاد همدلی و اشتیاق پیروزی را در بازیکنان این تیم بیشتر از هر جایی دیگر میدیدم و این خود انگیزه دو چندانی برای کار کردن به ما میدهد.

محسنی در ادامه صحبت هایش عنوان کرد : از روزی که به این تیم آمدیم تنها یک هدف را برای خود بازیکنان تیم آریو در نظر گرفتیم و آن هم صعود به لیگ دسته دوم کشور خواهد بود و برای رسیدن به این هدف تا آخرین بازی لیگ خواهیم جنگید.

مربی سابق تیم پاراگ گفت : خداروشکر از روزی که تیم را تحویل گرفتیم با همت بازیکنان و کادرفنی نتایج خوبی کسب کردیم و موفق شدیم به صدر جدول برسیم اما خوب در آخرین بازی نیم فصل نخست صدر را از دست دادیم که خداروشکر فرصت جبران باقی است و خیلی زود مجددا به صدر جدول باز خواهیم گشت.

محسنی در پایان خاطر نشان کرد : تشکر ویژه میکنم از مدیرعامل محترم باشگاه آریو اسلامشهر و امیدوار هستم با حمایت همه جانبه مسئولان شهرستان اسلامشهر بتوانیم نماینده ایی در شان این شهرستان بزرگ در فوتبال کشور باشیم .

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2ramow

اخبار مرتبطآخرین اخبار


سنجری با کادر جوانش آریو را متحول کرد!
اعتماد به مربیان جوان آریو را صدرنشین کرد؛