تاریخ انتشار: 1396/04/17 15:02
کد خبر: 197687

دیدار رئیس کمیته ملی المپیک با سفیر ایران در ترکمنستان

رئیس کمیته ملی المپیک صبح امروز با سفیر ایران در ترکمنستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی ، صبح امروز کیومرث هاشمی رئییس کمیته ملی المپیک در محل کمیته با سید محمد احمدی سفیر کشورمان در ترکمنستان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار کیومرث هاشمی ضمن قدردانی از حمایت های سفارت ایران در عشق آباد ترکمنستان از کمیته ملی المپیک جهت اعزام کاروان ورزشی کشورمان به این رقابت ها عنوان کرد: بدون تردید کاروان اعزامی کشورمان به پنجمین دوره بازی های داخل سالن و رزمی آسیایی در عشق آباد ترکمنستان با حمایت های سفارت کشورمان در عشق آباد می تواند بدون دغدغه و با هماهنگی بهتری راهی این رقابت ها شود و همچون بازی های گذشته همکاری سفارت کشورمان در کشور میزبان برگزارکننده رقابتها می تواند بسیارمثمر ثمر باشد.

وی ادامه داد: بعد از ملاقات با سفیر ترکمنستان در ایران فرصت خوبی بود تا برای هماهنگی بهتر، جهت اعزام کاروانی بدون دغدغه به این رقابت ها، ملاقاتی با سفیر کشورمان در عشق آباد داشته باشیم که در هر دو دیدار هماهنگی های خوبی انجام شد تا کاروان ورزشی کشورمان با آرامش خاطر راهی این رقابت ها شود.

هاشمی در خاتمه دیدار با سفیر ایران در ترکمنستان اظهار داشت: جا دارد از حمایت های وزارت امور خارجه و همچنین سفرای میهن عزیزمان که همواره در چنین مقاطعی یار و یاور ما بوده اند قدردانی کنم.

همچنین سید محمد احمدی سفیر کشورمان در ترکمنستان در این دیدار گفت: بدون تردید سفارت ایران در چارچوب صحبت های فی مابین و برای موفقیت کاروان اعزامی کشورمان هر آنچه در توان داشته باشد به کار خواهد بست تا ورزشکاران کشورمان چه به هنگام اعزام و چه در مدت زمان حضور در این رقابت ها دغدغه خاطری نداشته باشند.

وی ادامه داد: تمام تلاش خود را برای کمک به اعزام و موفقیت کاروان ورزشی کشورمان در عشق آباد به کار خواهیم بست و مطمئن باشید سفارت ایران در ترکمنستان هر آنچه در توان دارد در این زمینه به کار خواهد بست.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2ojl5o

اخبار مرتبطآخرین اخبار


برنامه سفر استقلال به ازبکستان