تاریخ انتشار: 1402/03/06 09:56
کد خبر: 5536

پایان کار یاغی پرسپولیس در استقلال

با پایان جام حذفی و مشخص شدن تکلیف قهرمان این جام به نظر می‌رسد پرونده آرمان رمضانی برای همیشه در استقلال بسته شود.
پایان کار یاغی پرسپولیس در استقلال

آرمان رمضانی هیچ‌گاه برای استقلال بازیکن نود دقیقه‌ای نبوده است. این بازیکن اما در فصول گذشته و زمانی که فرهاد هدایت تیم استقلال را برعهده داشت، ستاره تعویضی تیم بود.

قرارداد آرمان در استقلال تمدید می‌شد چون او گل‌های حیاتی را به ثمر رسانده بود اما روزگار در فصل بیست‌ودوم برای رمضانی بر وفق مراد نبود و این بازیکن نتوانست حتی به عنوان یار تعویضی توفیقی حاصل کند به همین دلیل بعید است که برای فصل آتی در لیست ساپینتو یا مربی دیگری جایی داشته باشد و جزو خروجی‌های استقلال است.

آمار نشان می‌دهد ساپینتو اصلا مثل فرهاد اعتقادی به رمضانی ندارد. رمضانی در سه بازی آخر لیگ برتر استقلال فقط یک دقیقه به بازی گرفته شد که خودش گویای همان نکته‌ای است که به آن پرداختیم. بعید است که ساپینتو از رمضانی حتی به عنوان یار تعویضی در دربی استفاده کند و با پایان جام حذفی و مشخص شدن تکلیف قهرمان این جام به نظر می‌رسد پرونده رمضانی برای همیشه در استقلال بسته شود. آرمان خودش می‌داند که چه شرایطی در استقلال دارد به همین دلیل اخیرا یک استوری در فضای مجازی گذاشته که به صورت زیرکانه‌ای نشان می‌دهد چقدر از این‌که بازی نمی‌کند، ناراضی است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2ljdk3

اخبار مرتبطآخرین اخبار


استقلال و پرسپولیس جدا شدند/ اشتباه عجیب در جام تختی!