تاریخ انتشار: 1401/08/27 22:57
کد خبر: 13912

رجب‌زاده: باید قوی باشیم و از سد مشکلات عبور کنیم

مهدی رجب‌زاده پس از پیروزی برابر شهرداری همدان به تمجید از بازیکنان تیمش پرداخت.
رجب‌زاده: باید قوی باشیم و از سد مشکلات عبور کنیم

مهدی رجب‌زاده پس از پیروزی برابر شهرداری همدان در هفته چهاردهم لیگ آزادگان در نشست خبری حاضر شد و گفت: این برد را به مردم استان و هواداران عزیز که امروز نتوانستند به استادیوم بیایند، تبریک می‌گویم. با توجه به اینکه دو هفته بد را پشت سر گذاشتیم، تلاش‌مان بر این بود که بتوانیم برنده باشیم و از بالای جدول دور نشویم. تیم شهرداری همدان هم تیم با نظم و انسجامی بود و طبیعی بود که بازی را حفظ کنند و فضا را ببندند و بتوانند از ضربات ایستگاهی و ضدحمله استفاده کنند که فکر می‌کنم در نیمه اول هم تا حدودی موفق بودند.

سرمربی فجر ادامه داد:  ما سعی می‌کردیم بازی را روی زمین خودمان اداره کنیم و بچه‌ها حرکات خوبی انجام دادند و حتی یک موقعیت تک به تک هم داشتیم که به گل تبدیل نشد اما تمام سعی و تلاش ما این است که فوتبال رو به جلو و روی زمین ارائه بدهیم چون قابلیت بچه‌هایمان همین است. در نیمه دوم توانستیم به برسیم و بازی را خوب شروع کردیم و در ادامه هم بچه‌ها کارهای ترکیبی خیلی خوبی انجام دادند که منجر به دو موقعیت عالی داشتیم که می‌توانستیم به گل برسیم.

رجب‌زاده با اشاره به دو شکست فجر در دو هفته اخیر عنوان کرد:  ناگفته نماند که بعد از این دو هفته، ما فشار روانی سنگینی را تحمل کردیم و مقداری استرس در وجود بچه‌ها بود که خوشبختانه با این برد، رفع شد. بچه‌ها تمام تلاش‌شان را در زمین انجام می‌دهند و هرچه دارند، می‌گذارند. برخی از بچه‌ها از شدت دویدن زیاد، پاهایشان می‌گیرد که یا تعویض می‌شوند و یا ادامه می‌دهند. این تلاش و همت قابل تقدیر است.

وی با تمجید از عملکرد فجر بیان کرد:   خوشبختانه اگر موقعیت‌های گل را بشماریم، فکر می‌کنم بیشترین موقعیت گل را ما در لیگ یک خلق کردیم که متاسفانه ۸۰ درصد از آنها گل نشده است. باید بیشتر کار و تلاش کنیم اما از بچه‌ها خیلی راضی هستم و از آنها تشکر می‌کنم. شاید گاهی روزهای خوبی نداشته باشند اما همیشه با تمام وجود کار می‌کنند. این برد امروز برای ما حیاتی بود تا بتوانیم خودمان را بالای جدول حفظ کنیم که خوشبختانه این اتفاق افتاد.

رجب‌زاده با اشاره به عملکرد تیم شهرداری گفت:  به تیم شهرداری همدان هم تبریک می‌گویم که بازی خوبی انجام داد؛ بیشتر بازی آنها روی توپ‌های بلند و اوت دستی بود که این بازی را هم تا حدودی بلدند و با توجه به بازیکنان قد بلندی که دارند، روی دفاع حریف ارسال می‌کنند. یکی دو موقعیت داشتند و یک توپ هم به تیر دروازه ما زدند ولی فکر می‌کنم موقعیت‌های ما روی کار فنی و تاکتیکی بود و چندین و چند بار با کارهای ترکیبی از کناره‌ها عبور کردیم. تیم ما در نیمه اول ۵۰ درصد فوتبال خودش را ارائه داد اما در نیمه دوم حداقل ۷۰-۸۰ درصد توان بچه‌هایمان را دیدیم و فوتبال روان و خوبی را ارائه دادند.

سرمربی فجر در مورد عملکرد داور دیدار امروز توضیح داد:  طبیعتا ما به بحث‌های داوری عادت کرده‌ایم و همیشه اشتباهات وجود دارد و این هم به این دلیل است که به قدری فشار از سوی نیمکت‌ تیم‌ها وارد می‌شود که شاید داوران دچار استرس شوند‌. برخی از داوران هم کم‌تجربه هستند؛ مثل داور امروز که خیلی جوان بود. امیدوارم اگر اشتباهی هم صورت می‌گیرد، منجر به تغییر نتیجه نشود. گاهی یک خطا یا هند اشتباه تاثیرگذار است. امروز دو صحنه هند شد که داور خیلی راحت گذشت و همان در ادامه ما را تحت فشار قرار داد اما همه اینها در فوتبال وجود دارد و ما باید با همه چیز مبارزه کنیم و قوی باشیم تا از سد همه چیز عبور کنیم و به نتیجه دلخواه، برسیم.

رجب‌زاده در پایان درباره برنامه فجر برای تقویت در نیم‌فصل گفت:  تیم ما تقریبا تکمیل است اما در یکی دو پست، فکر می‌کنیم و اگر بتوانیم بازیکنی جذب کنیم که قابلیت بسیار بالایی داشته باشد، این کار را می‌کنیم اما در حال حاضر بچه‌ها کیفیت خوبی دارند و خوب کار می‌کنند. شاید یکی دو بازیکن اضافه شوند و شاید هم با همین نفرات ادامه بدهیم چون بچه‌ها کیفیت بالایی دارند و من از نظر فنی راضی هستم ولی ممکن است به خاطر کوران مسابقات و بحث جایگزینی و نیمکت قوی، تیم را تقویت کنیم که آن هم در صورتی است که بازیکن باکیفیت خیلی بالایی پیدا کنیم.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2l57yk

اخبار مرتبطآخرین اخبار


از جدال زیبای شاگردان کمالوند و فکری تا جنگ ستاره‌ها در تهران
اختصاصی/هفته سوم لیگ یک: