تاریخ انتشار: 1401/01/15 14:56
محمدرضا گلزار
کد خبر: 23805

آقای سوپر استار طرقدارانش را فراری داد/ این چه عکسی بود آخه؟!

تصویری از محمدرضا گلزار با کلی ریش و چهره ای آشفته در فضای مجازی جنجال به پا کرد.
آقای سوپر استار طرقدارانش را فراری داد/ این چه عکسی بود آخه؟!

منهای ورزش؛ تصویری جالب و دیده نشده از محمدرضا گلزار بازیگر مطرح سینمای ایرانی که به جذابیت معروف است با چهره ای بسیار متفاوت در فضای مجازی منتشر شد.

 

عکسی از "گلزار" که هوادارانش را فراری داد/ تصویر

واکنش منوچهر هادی به اظهارنظر محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار در گفت‌وگویی با یک شبکه مجازی «ضعف فیلمنامه و نبود متن کامل» و «بی‌انگیزگی آدم‌های موثر در پروژه» را از دلایل شکست «گیسو» ی منوچهر هادی عنوان کرده بود.

او در بخشی از صحبت‌هایش گفته بود، «… وقتی اتفاقی برای پروژه‌ای می‌افتد مقصر آن همه هستیم. شاید ما هم مقصریم که از ابتدا مصر نبودیم فیلمنامه را بخوانیم و اعتماد کردیم. پس من هم این شکست را گردن می‌گیرم…»

حالا منوچهر هادی که این روزها سریال کمدی «نیسان آبی» را برای شبکه نمایش خانگی کارگردانی می‌کند، در اینستاگرامش در پاسخ به محمدرضا گلزار نوشته است: «از تو فقط لحظات خوب و رفاقت و برادری را بخاطر می‌سپارم.

حضورت در زندگی کاریم موثر و مفید بود. مهم نیست که من را نشناختی مهم است که میشناسمت خوش قلب و مهربان. صد گیسو که با تمام وجود و همه انگیزه ساختمش فدای یک تار موت، نه در کلام در واقعیت درونم.

ممنون تک تک عوامل و گروه محترم مخصوصن تهیه کننده هومن کبیری هم هستم و شرمنده کسانی که به هر دلیل ناراضی از گیسو هستند. تمام کاستی‌ها از من و دلایل ناتمام ماندن گیسو بماند. فقط بدانید که برای ادامه و سرانجام گیسو جنگیدم و نشد. مقصر کیست باز هم بماند.

مردم گیسو را دیدند و دنبال کردند و گله آن‌ها به حق از ناتمامی آنست. که در این مجال گفتنش دردی را دوا نمی‌کند.»

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2aykwe

اخبار مرتبطآخرین اخبار


بازی با آبروی همسر مطلقه فرهاد مجیدی و گلزار ! + عکس جنجالی